Zamknij
f

Dzięki reklamom grasz za darmo.Arena Mody

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczynek na naszej stronie to jeden z kluczowych elementów, który od kilku lat przyciąga miłośników wirtualnej rozrywki. Zapytasz dlaczego? Ile razy po obejrzeniu kochanej bajki pozostawał w Tobie ogromny niedosyt i pytanie "Co dalej z moją ulubioną księżniczką?". Jak potoczyły się dalsze losy Kopciuszka, Meridy Walecznej, Elsy, czy Barbie?

 

Średnia ocena graczy:
8,8
Draculaura i jej makijaż
Draculaura i jej makijaż
Dodano: 21 marca 2012 przez kociaczka

Odsłon: 40 892

Opis gry:

Zrób właściwy makijaż Draculaurze. Wybierz kosmetyki i ozdoby miłe dla oka, by wszsyscy napotkani wypowiadali się o jej odmienionym wyglądzie jak najbardziej pozytywnie.

WYŚLIJ RAPORT

Zobacz także

Przejdź do stylizacji Dodaj stylizację Jak zrobić screenshot? Najnowsze stylizacje stworzone w tej grze
Komentarze
Ostatnie komentarze:
<a href=howleenwolf14">
17.01.2013, 12:33
Lubię Monster High:D Mam już kilkanaście lalek: Draculaura, Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Cleo de Nile, Lagoona Blue, Deuce Gorgon, Ghoulia Yelps, Clawd Wolf, Howleen Wolf, Nefera de Nile, Operetta, Holt/Wyczes Hyde, Jackson Yekyll, Robecca Steam, Rochelle Goyle, Venus Mcflytrap, Skelita Calaveras, Jinafire Long, Catrine DeMew, Spectra Vondergeist, Abbey Bominable, Toralei Stripe, Purrsephone i Meowlody:D To są moje lalki:) Mam wszystkie książki, notesy, przebieranki itd:P
<a href=draculaura123">
11.01.2013, 14:59
ty chomiczkowakotka zamknij sie bo jezeli c i sie monster high niepodoba to sie nie oddzywaj bo niemasz po co sie odzywac bo moze inni tego nielubiom a inni lubiom ale nietrzeba sie za to obrazac poco pytam sie poco jezeli tego n ielubisz to nie oceniaj innych bo oni to lubiom zrozumialas!!
<a href=lili756">
30.10.2012, 19:33
a co do tego ma rzęsy
<a href=lili756">
30.10.2012, 19:30
chomiczowakotka zamknij sie co
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować