Zamknij
f

Dzięki reklamom grasz za darmo.Arena Mody

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczynek na naszej stronie to jeden z kluczowych elementów, który od kilku lat przyciąga miłośników wirtualnej rozrywki. Zapytasz dlaczego? Ile razy po obejrzeniu kochanej bajki pozostawał w Tobie ogromny niedosyt i pytanie "Co dalej z moją ulubioną księżniczką?". Jak potoczyły się dalsze losy Kopciuszka, Meridy Walecznej, Elsy, czy Barbie?

 

Średnia ocena graczy:
8,4
Nadziewane papryczki
Nadziewane papryczki
Dodano: 1 kwietnia 2012 przez Buchna

Odsłon: 36 811

Opis gry:

Przyrządź nadziewane papryczki. Zabierz się odpowiednio za zadanie, by efekt wyglądał smakowicie, a konsumujący mówili o przysmaku z zadowoleniem.

WYŚLIJ RAPORT

Zobacz także

Dodaj stylizację Jak zrobić screenshot? Najnowsze stylizacje stworzone w tej grze
Aktualnie brak stylizacji stworzonych do tej gry!
Komentarze
Ostatnie komentarze:
<a href=16zuzia03">
15.09.2013, 20:51
przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chacky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopców
<a href=amelliee">
13.08.2012, 20:18
PRZESTAŃCIE PISAĆ KOMENTARZE TYPU:"uśmiechnij się do klawiatury,przy tul myszkę i wyślil to do 2 gier a potem wujrzyj przez fierankę i zobacz co sie stanie" - "iss__ kto to skopiuje do 10 gier to dostanie buziaka od ukochanej osoby,a kto tego nie skopiuje to umrze ktoś z jego rodziny!!to naprawdę działa!!" I TAK NIC SIĘ NIE STANIE!! Uwierzcie niektórych ludzi wkórza takie zachowanie Heloo! tu się opisuje grę ,a nie piszę ,że się tuli myszkę!(Gra fajna ale troszkę się później nudziłam)
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować