Zamknij
f

Dzięki reklamom ubierasz za darmo.Arena Mody

Ubieranki

Dział Ubieranki to istny raj dla każdej dziewczyny, która kocha przebieranki
i projektowanie ciekawych kreacji. Codziennie na stronie pojawiają się nowe gry, które wymagają od gracza przede wszystkim inwencji twórczej i odrobiny pomysłu. Nieograniczony dostęp do gier pozwoli Ci stworzyć tysiące unikalnych stylizacji!

 

Średnia ocena graczy:
8,8
Wykreuj nastolatkę
Wykreuj nastolatkę
Dodano: 24 czerwca 2010 przez Muppetka

Odsłon: 125 873

Opis gry:

Zadanie polega na wykreowaniu nastolatki. Musimy najpierw ustalić cechy jej wyglądu, a następnie dopasować odpowiednie ciuszki i dodatki.

WYŚLIJ RAPORT

Zobacz także

Dodaj stylizację Jak zrobić screenshot? Najnowsze stylizacje stworzone w tej grze
Aktualnie brak stylizacji stworzonych do tej gry!
Komentarze
Ostatnie komentarze:
<a href=psiura3003">
25.12.2012, 19:19
Dokańczam~`Zdenerwowana Klara powiedziała to mamie a mama odpowiedziała jej że oląda za dużo filmów.Gdy jej ojciec to usłyszał wydarł się na Klare że ma wziąść się za nauke i dał jej szlaban na wychodzenie z domu oraz zabrał laptopa i komórke.Wściekła Klara wzieła swoją trobe do szkoły ispakowała tam kase kanapki wode zzapasowy telefon bluze i buty a na ramie zarzuciła pozwijane prześcieradła i uciekła ratować swojich przyjaciół i Mariusza Dokończcie!
<a href=modnisia333">
16.12.2012, 11:23
Dokańczam- Klara poszła wkurzona do Wioletty, ale okazało się, że obściskiwała się nie z Mariuszem, ale z jego bratem- Filipem. Wciąż jednak nie wiedziała co się stało z Mariuszem, dleczego nie przyszedł. Po seansie dzwoniła do niego kilka razy, ale nie odbierał. Następnego dnia zadzwonił, ale gdy Klara odebrała, nie usłyszała głosu Mariusa. Ktoś, kto dzwonił powiedział: "Jeśli za trzy dni nie dostanę od ciebie 100 zł, twój kochaś zginie! Jak wezwiesz policję, zabijemy Anie i Marka! Chcyba nie chcesz, żeby coś stało się twojemu rodzeństwu..". Klara przerażona, pobiegła do rodziców i powiedziała im wszystko.. Dokończcie!
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować