Zamknij
f

Dzięki reklamom ubierasz za darmo.Arena Mody

Ubieranki

Dział Ubieranki to istny raj dla każdej dziewczyny, która kocha przebieranki
i projektowanie ciekawych kreacji. Codziennie na stronie pojawiają się nowe gry, które wymagają od gracza przede wszystkim inwencji twórczej i odrobiny pomysłu. Nieograniczony dostęp do gier pozwoli Ci stworzyć tysiące unikalnych stylizacji!

 

Średnia ocena graczy:
8,1
Na dyskotekę
Na dyskotekę
Dodano: 2 listopada 2007 przez justyś

Odsłon: 100 056

Opis gry:

Dziewczyna wybiera się na dyskotekę. Jednak totalnie nie ma się w co ubrać. Musisz zadziałać i wybrać chociaż jedną w miarę fajną kompozycję.

WYŚLIJ RAPORT

Zobacz także

Dodaj stylizację Jak zrobić screenshot? Najnowsze stylizacje stworzone w tej grze
Aktualnie brak stylizacji stworzonych do tej gry!
Komentarze
Ostatnie komentarze:
harrypotterlove
harrypotterlove
13.07.2012, 13:26
No ja nie mogę kto to wymyślił ? Jakieś łańcuszki, np. to : Trupia czaszka,cmentarz,grób-jak nie wkleisz to do 5 innych gier ktoś z twoich znajomych umrze ! Tak właśnie ! Umrze ja to czytałam za 100 razy i nikt nie umarł !! Przecież na tą stronę wchodzą młodsze dzieci po 7/8/9 lat i co z tego wynika?! Dzieci się boją !! Niektórzy piszą: Jeśli to przeczytałeś w nocy o północy przyjdzie jakaś dziewczynka bez twarzy ! Taa jasne.. A młodsze dzieci się później boją spać po nocach ! Proszę nie piszcie tych klątw i itp . A jak nie to będę zgłaszać naruszenie regulaminu !Tyle ludzi to pisze ile trzeba tłumaczyć ? Kto to popiera niech się podpisze i prześle do innych gier ! POMÓŻ TO ROZPRZESTRZENIAĆ ! PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS !! Akcję popierają : laala , julinka33,kasia_konna,xxelizuniaxx, potterka, madziabadzia8, natalusis, kladzik, mika27, milena_123 , skromna16,marta58585, tusia12344, nikig, lela, 1k2r3, avril_292,miniusia11,KisiaxDxD, czarna14, Lola128, kaja_ja,loove11,sweetkarola5, julinek05,harrypotterlove,
kamillaxd
kamillaxd
13.03.2011, 16:28
tttssaa , kuurde co to maa bbyyć. ? staare grry siee ussuuwaa . ! boo i taakk sie naa niich niee daa grrać . ; //
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować